Projekti nimetus: ORGATEC

Projekti kestus: 06.09-31.12.2018

Lühikirjeldus: Projekti raames osaleb Tarmeko LPD OÜ käesoleva aasta (2018) oktoobris Saksamaal Kölnis toimuval Euroopa suurimal, tänapäeva töökeskkonda kujundaval.mööblimessil ORGATEC 2018. Tarmeko LPD osaleb messil esmakordselt ja eksponeerib oma Tarmeko Nordic kaubamärgi all uusimaid, nii eesti kui ka välisdisaineritega koostöös välja töötatud, kontorisse ja avalikku ruumi sobilikke sisustuslahendusi.

Eesmärk: Projekti raames on soov tõsta Tarmeko LPD toodangu lisandväärtust, kaubamärkide tuntust ning suurendada kliendibaasi ja käivet.

Tulemus: Toodangu lisandväärtuse, kaubamärgi tuntuse ja kliendibaasi kasvatamine.

Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Tarmeko LPD 18799,92€ ulatuses.
Tarmeko, mis oli kunagi väike puidutöötluskartell, loodi aastal 1947 Tartus, et täide viia suurt unistust - luua ja toota disainmööblit. Pannes kokku puidu parimad omadused, naturaalne spoon ja elegantne stiil, on läbi aastate Tarmeko suutnud jätta unustamatu mulje Eesti mööblitööstusele.

Täna on Tarmeko perekonnaettevõte. Seitsme kümnendi jooksul on ettevõtte töötajad omandanud oskuse ühendada spooni ja innovaatilist puidutöötluse tehnoloogiat. Koos Skandinaavia disaineritega sai loodud Tarmeko Nordic® kaubamärk - uus moderne lähenemine disainile, mis on samal ajal säilitanud klassikalisi mööblitööstuse elemente, et sulanduda kaasaegsesse maailma.

Tarmeko LPD esitleb kollektsiooni, mis koosneb ajatult kenadest ja stiilsetest lamamistoolidest, laua-toolide komplektidest ja teistest väiksematest esemetest, mis on disainitud eesmärgiga sobituda mugava koduse interjööri ning ka avaliku ruumiga. Tooted on peamiselt valmistatud painutatud kasevineerist, kuid leidub ka tamme-, pähkli-, pöögi- ja teiste pealisspoonidega tooteid.

Enda tootevaliku kõrval pakume ka võimalust luua kontori- ja elutoamööblit või hoopiski sisekujunduselemente. Selleks uuri lähemalt alamlehte "Allhanked".

Tootevalikuga tutvumiseks klikka alamlehel "Tooted". Kui mõni toode pakub huvi, saab kirjutada aadressil sales@tarmeko.ee või jätta päring vastava toote juurde.


Uuri ka Tarmeko LPD teise kaubamärgi, Tarmeko Kids®, tootevalikut!